Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini

Mini pánská peněženka Alpine Swiss Business Mini poslouží jako vizitkovník, pouzdro na karty či doklady, nebo jako malá „cestovní“ peněženka. Schováte v ní bankovky, karty i mince.

Více informací

14 pracovních dní

999 Kč

Popis produktu

Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini


Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini o rozměrech 7 x 10 cm je jedním z nejmenších modelů peněženek Alpine Swiss. Přesto poskytuje možnost přehledně uložit nějaké ty bankovky, vizitky, karty, případně mince i nezbytně nutné doklady.


Kompaktní mnohoúčelová peněženka pro praktické minimalisty


Kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini je praktická hlavně v případech, kdy se chystáte na výlet, nebo potřebujete jít kamkoli, kde u sebe chcete mít co nejméně věcí. Jednoduše strčíte tuto mini peněženku do náprsní kapsy a nebude vám překážet. Peněženka Business Mini je též využitelná jako pouzdro na vizitky.

Hlavní částí peněženky Alpine Swiss Business Mini je variabilní rozšiřitelná kapsička (tzv. expandable pocket), do které můžete vložit paklík vizitek nebo karet (10-15 ks). Pokud ale potřebujete uschovat jen 1 či 2 karty, využijte k tomu přihrádku s průhledným okénkem – v rozšiřitelné kapsičce vám pak zbude prostor např. pro uložení mincí. K tomuto účelu sice není kapsička původně určena, ale mince v ní drží dobře i bez zipu či druku (dokud peněženku neotevřete a neotočíte jí dnem kapsičky vzhůru, abyste mince vysypali do ruky). Vpředu na rozšiřitelné kapsičce najdete další (klasickou) přihrádku, která je vhodná pro uložení složených bankovek. Poslední přihrádku najdete zvenku na zadní straně peněženky.

Mini kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini nabízí stejně jako peněženky ve standardních velikostech výhody klasického jednoduchého vzhledu, který se jen tak neokouká.


Flexibilita a odolnost pravé kůže


Zvláště u peněženky Business Minimalist s rozšiřitelnou kapsičkou, kde pravděpodobně bude docházet k většímu namáhání materiálu, je velkou výhodou volba pravé kůže (jehnětiny). Pravá kůže je daleko flexibilnější a odolnější než její tenká imitace, která se obvykle používá pro výrobu levných peněženek a která vlivem opotřebení brzy praská nebo se může loupat. Dlouhodobou výdrž peněženky zajišťuje také pečlivá ruční výroba.

Tip! Stejně jako každý jiný kožený výrobek je vhodné čas od času vaší peněženku ošetřit, a to kvalitním vyživujícím přípravkem určeným pro koženou galanterii (nepoužívejte přípravky na obuv!). Ošetřováním a impregnací prodloužíte životnost a dokonalý vzhled své nové peněženky.


Obsah peněženky


Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini má 4 přihrádky, ve kterých přehledně uložíte své peníze, karty, doklady nebo vizitky, případně i mince.

  • 1x rozšiřitelná kapsička (pro úschovu vizitek, karet, bankovek, nebo mincí)
  • 1x přihrádka s průhledným okénkem (velikost pro kartu nebo řidičský průkaz)
  • 1x vnitřní přihrádka (pro složené bankovky, 2-3 ks karet atd.)
  • 1x vnější přihrádka (pro účtenky, vizitku, nákupní seznam atd.)

Peněženku dodáváme zabalenou v ochranné plastové fólii a vloženou do papírové krabičky.

Parametry

Přihrádka na mince Ne
Výška 70 mm
Šířka 100 mm
Počet přihrádek 4
Tloušťka 15 mm
Hmotnost 42 g
Pravá kůže Ano
RFID Ano

Recenze

V tuto chvíli není u produktu žádná recenze.

Napsat recenzi

Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini

Pánská kožená peněženka Alpine Swiss Business Mini

Mini pánská peněženka Alpine Swiss Business Mini poslouží jako vizitkovník, pouzdro na karty či doklady, nebo jako malá „cestovní“ peněženka. Schováte v ní bankovky, karty i mince.

Další produkty ve stejné kategorii: